Loading...

Pravý marcipán červený 30% mandlí (150 g) SweetArt

Pravý marcipán je cukrářská hmota, původem z Orientu, odkud byla dovezena nejprve do Španělska a Portugalska.

Skladem > 5 ks
U vás 6.10.2026

102 Kč
68 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Pravý marcipán je cukrářská hmota, původem z Orientu, odkud byla dovezena nejprve do Španělska a Portugalska. Později se přes Benátky rošířila dále do Evropy. Použití: Používá se zejména jako modelovací hmota pro výrobu ozdob, figurek, květin a dalších dekorací na dorty a zákusky. Dále ji lze využít na potahování dortů, ale také jako součást jejich náplní nebo na výrobu cukroví. Pravý marcipán je vždy barvy slonové kosti. Čím je v něm větší podíl mandlí, tím je kvalitnější a tmavší. Na vzduchu začne marcipán pomalu vysychat a tuhnout. Proto ho doporučujeme skladovat dobře zabalený v potravinářské fólii a v uzavřené nádobě na tmavém místě. Vyrobené ozdoby sušíme při pokojové teplotě.

Hmotnost

Balení obsahuje: 150 g

Složení produktu

cukr, mandle (30%), glycerin E422, glukózový sirup, aroma, sorban draselný E202, barviva E122, E110, E102

Alergeny skořápkové plody

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1910 kJ
Energetická hodnota kcal 456,4 kcal
Tuky 10,5 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 1 g
Sacharidy 85 g
    - z toho cukry 81 g
Bílkoviny 6 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,1 g

Země původu

EU

Další informace

Barva červená

Technické parametry

Kategorie: Marcipán
Výrobce Sweetart
EAN 5999578440651
Kód produktu DR-S0076

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Marcipánová plastelína 90g 1:4

Marcipánová plastelína 90 g 1:4 Kovandovi je barevná jedlá modelovací hmota s obsahem mandlí, se k

83 Kč
92.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Vynikající marcipán 1:5 černý Midnight Black 250g - FunCakes

Černý marcipán na přípravu potahovací hmoty i na vytvoření figurek a květin. Balení 250 g.

115 Kč
46 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Vynikající marcipán přírodní 1:4 1kg - FunCakes

Marcipán přírodní je vyroben z kvalitních surovin pro zdobení dortů a cukrářských dezertů. 1 kg v

284 Kč
28.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipán růžový 7,5x4,5 cm 100g - Frischmann vyškov

Marcipán růžový, Frischmann Vyškov. Balení 100 g.

85 Kč
85 Kč / 100g

Skladem > 10 ks